Jesteśmy firmą od wielu lat działającą w branży tworzyw sztucznych, zajmującą się dystrybucją kolorantów oraz środków pomocniczych do tworzyw termoplastycznych.

Będąc wyłącznym i jednocześnie autoryzowanym przedstawicielem brytyjskiej Firmy ColourTone w Polsce, pragniemy zaoferować Państwu bogatą paletę produktową dostosowaną do wyspecyfikowanych oczekiwań Klienta końcowego.

Naszą dewizą jest formuła: "Jesteśmy dla Klienta - a nie Klient dla Nas". To Państwo jesteście najważniejszym elementem naszego działania. Tym samym koncentrujemy się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług do Naszych Klientów. Oferowane przez nas surowce, znajdujace zastosowanie w technologiach przetwórstwa tworzyw sztucznych, są zapewnieniem najwyszych standardów obowiązujących na świecie w zakresie barwienia i modyfikacji tworzyw sztucznych.

Pragniemy, aby nasze wysiłki pozwoliły Państwu na osiągnięcie wyrobów spełniających wymagania rynku zarówno w aspekcie jakościowym oraz ekonomicznym a także sprzyjały konsekwentnemu rozwojowi wszystkich Firm współpracujących z Nami.

Izabela Jezierska-Kisiel
Właściciel Firmy